Окупанти дуже поспішають на фронті: у ЗСУ назвали можливі причини | Онлайн журнал AGRIMPASA

Окупанти дуже поспішають на фронті: у ЗСУ назвали можливі причини

Складається враження, що російські загарбники кудись поспішають на фронті в Україні, щось їх змушує дуже швидко працювати.

Окупанти дуже поспішають на фронті: у ЗСУ назвали можливі причини

Такою думкою поділився політолог та військовослужбовець Збройних сил України Кирило Сазонов, інформує АГРІМПАСА з посиланням на УНІАН.

За його словами, окупантів щось жене, “і вони, не рахуючись з втратами, лізуть і на Часів Яр, і на Торецький напрямок, і на Покровський”. Воїн додав, що саме тому втрати ворога в Україні останнім часом такі великі.

На думку співбесідника, поспіх супротивників може бути пов’язаний, зокрема, з тим, що нашій державі можуть надати американські винищувачі F-16, завдяки яким українці зможуть тримати під контролем ситуацію в повітрі.

“Насправді, складається враження…, що ворог дуже кудись поспішає, що часу в нього залишилось мало. З чим це пов’язано, – сказати важко. Можливо, будуть якісь перемовини восени, можливо, вони прив’язуються до виборів президента Сполучених Штатів, можливо, вони чекають, як і ми, на F-16, на ракети, на те, що ми будемо контролювати повітря і все буде по-іншому, бо без КАБів (керовані авіабомби, – Ред.) вони вже, мабуть, не зможуть працювати”, – зазначив експерт.

Варто зазначити, що втрати ворога на 6 липня 2024 року в Україні приблизно становлять 549840 окупантів. Упродовж минулої доби були ліквідовані 1260 окупантів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+