Окупанти почали псевдореферендуми в Україні | Онлайн журнал AGRIMPASA

Окупанти почали псевдореферендуми в Україні

На окупованих частинах Донецької, Луганської областей та Мелітополя сьогодні розпочалися так звані “референдуми”.

Окупанти почали псевдореферендуми в Україні

В окупованому Мелітополі Запорізької області вранці 23 вересня пролунав гучний вибух. Це сталося у перший день так званого “референдуму” про приєднання до Росії. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

“Терор окупантів наростає. О 7-й ранку в Мелітополі пролунав гучний вибух, який добре відчули жителі в центрі міста. Люди бояться виходити з дому”, – зазначив він.

За словами мера, цей страх на руку окупантам, адже у перший день домового “голосування” на псевдореферендумі їм потрібно, щоб усі тихо сиділи вдома.

“Уточнюємо інформацію, проте одне можна сказати точно. Мелітопольцям потрібно триматися подалі від російських військових та ворожої техніки. Поряд із ними постійно щось вибухає”, – заявив Федоров.

Як повідомляє РИА Новости, на окупованих частинах Донецької, Луганської областей та Мелітополя сьогодні розпочалися “референдуми”.

Зазначається, що у “ДНР” “голосування” відбувається на всій території, яку контролюють окупанти. У “ЛНР” усі “бюлетені” доставлені на виборчі дільниці, “з 8 ранку свою роботу розпочинають місця для голосування поза приміщенням”.

У Мелітополі почали ходити за адресами громадян для збирання підписів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...