Окупантів відтісняють від Харкова – Генштаб | Онлайн журнал AGRIMPASA

Окупантів відтісняють від Харкова – Генштаб

На Слобожанському напрямку противник відходить від Харкова, але намагається не допустити виходу підрозділів Сил оборони в тил російського угруповання військ у районі Ізюма.

Окупантів відтісняють від Харкова – Генштаб

Генеральний штаб ЗСУ опублікував вечірнє зведення про ситуацію щодо протидії військам РФ.

На Волинському і Поліському напрямках противник активних дій не здійснював.
На Сіверському напрямку противник посилює охорону ділянки українсько-російського кордону у Брянській та Курській областях. З території Російської Федерації ворог обстрілював з артилерії цивільні об’єкти на території Сумської області і завдав авіаудару по населеному пункту Товстодубове.
На Слобожанському напрямку противник відходить від Харкова, але намагається не допустити виходу підрозділів Сил оборони в тил російського угруповання військ у районі Ізюма. Підрозділи противника обстрілювали позиції наших військ у районах населених пунктів Петрівка, Питомник, Руські Тишки і Тернова.
На Слов’янському напрямку противник безуспішно намагався наступати в районі Богородичного, вів артилерійські обстріли по Новій Дмитрівці і Краснопіллі, завдав авіаударів по Долині й Адамівці.
На Донецькому і Таврійському напрямках ворожі підрозділи продовжують обстрілювати українські війська. Окупанти намагалися встановити контроль над населеними пунктами Новоселівка Друга, Кам’янка, Мар’їнка і Новомихайлівка.
На Лиманському напрямку ворог безуспішно намагається закріпитися в районі населеного пункту Олександрівка.
На Сєверодонецькому напрямку противник обстрілює Рубіжне.
На Бахмутському напрямку окупанти безуспішно намагалися штурмувати населені пункти Золоте і Комишуваха, обстрілювали Тошківку й Оріхів.
На Авдіївському напрямку зафіксовано безуспішні спроби ворога наступати в напрямку населених пунктів Кам’янка і Новоселівка.
У Маріуполі окупанти блокують українські підрозділи в районі заводу Азовсталь і продовжують обстріл.
На Південнобузькому напрямку активних бойових дій ворог не здійснював, але обстрілював підрозділи Сил оборони із ствольної артилерії та мінометів.
«На тимчасово зайнятих противником територіях триває проведення протиправних дій щодо місцевого населення. Тривають заходи адміністративно-поліцейського режиму, посилено контррозвідувальний режим. Триває безпідставне затримання мирних жителів, особливо осіб з активною проукраїнською позицією. Сили оборони України завдають ворогові збитків і готові до будь-яких змін оперативної обстановки», – повідомляють у Генштабі.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...