Незламна Руся, яка втратила ногу на війні, стала обличчям кампейну для українського бренду | Онлайн журнал AGRIMPASA

Незламна Руся, яка втратила ногу на війні, стала обличчям кампейну для українського бренду

Руслана Данилкіна – досить відома українська героїня, яка має свою сильну історію виживання, стала обличчям нової колекції українського бренду Gasanova.

Отримав повістку: москвич застрілився в тирі

Про те, як Руслана уособлює сенс кампейну, розповідає АГРІМПАСА з посиланням на офіційну Instagram-сторінки Ельвіри Гасанової та Марії Гусяк.

Руслана Данилкіна стала обличчям кампейну українського бренду

Історію Руслани Незламної, як вона сама себе називає, знає вся країна, оскільки вона сповнена мужності, сили, відваги та жаги до життя. А це дуже важливо, оскільки мати такі якості після важкого поранення – це справжній героїзм.

Данилкіна ніколи не скаржилась на те, як їй важко, навіть попри втрату ноги та життя з імплантом замість неї.

Саме через силу духу Русі, бренд одягу Gasanova вирішив зробити колаборацію з дівчиною, аби показати, якими сильними і квітучими ми маємо бути попри всі складнощі.

За основу колекції взято образ величного дракона – це символ сили, сміливості та волі українців. Дракон у колекції бренду виходить за межі звичного для всіх вигляду та естетики, він демонструє важливий символ для України та показує нашу постійну боротьбу й остаточну перемогу.

Незламна Руся, яка втратила ногу на війні, стала обличчям кампейну для українського брендуНезламна Руся, яка втратила ногу на війні, стала обличчям кампейну для українського брендуНезламна Руся, яка втратила ногу на війні, стала обличчям кампейну для українського бренду

Руся Незламна стала обличчям колекції українського бренду (фото: instagram.com/gasanova_elvira)

“Мене звати Руся, відома, як Незламна Руся, сьогодні ми в Києві на зйомці різдвяного дропу Gasanova. Цей бренд про особливі речі, а все особливе набуло для нас іншого сенсу”, – каже на відео сама дівчина військова.

Цей проект має великий сенс і для самої Руслани, яка втілює силу, відвагу та перемогу не лише у кампейні, а й в житті. Вона показує, що означає перемогти свої страхи і рухатися далі.

Сама ж колекція поділяється на дві частини: повсякденну та вечірню. У повсякденну лінійку увійшли сорочки, футболки та худі, прикрашені особливим зображенням дракону, розробленого для логотипу бренду.

А ось вечірня частина колекції увібрала в себе сукні, корсети та жакети, розшиті камінням і блискучими елементами, що можна обрати для новорічного вечора або ж вечірки.

Незламна Руся, яка втратила ногу на війні, стала обличчям кампейну для українського брендуНезламна Руся, яка втратила ногу на війні, стала обличчям кампейну для українського брендуНезламна Руся, яка втратила ногу на війні, стала обличчям кампейну для українського бренду

Скриншоти

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+