Паркінсон, пухлина мозку чи отруєння? Путін налякав поплічників втратою орієнтації у просторі | Онлайн журнал AGRIMPASA

Паркінсон, пухлина мозку чи отруєння? Путін налякав поплічників втратою орієнтації у просторі

Якщо уважно переглянути відеозаписи зустрічі Путіна з іноземними журналістами на ПМЕФ, можна помітити дещо цікаве. У диктатора явно загальмоване мовлення і нечітка артикуляція.

Паркінсон, пухлина мозку чи отруєння? Путін налякав поплічників втратою орієнтації у просторі

«Ріжте мене на шматки – але я впевнений, що раніше за ним такого не спостерігалося. Я вже вдруге про це пишу (вперше вчора), але невже тільки я один це чую?», – пише російська політика Альфред Кох у «Телеграм», інформує АГРІМПАСА. 

Можна, звісно: постібатись і сказати, що Путін вступив у брежнєвський вік «сиські-масиські», але якщо жарти убік, то синдром уповільненої мови називається брадилалія.

Ось що із цього приводу пишуть в інтернеті:

Брадилалія (брадифразія) – це порушення ритму голосоутворення, що характеризується сповільненістю артикуляції.

Людина пише, говорить і читає повільно через те, що голос не модулюється – він монотонний і в ньому відсутня чіткість.

Головні причини захворювання:

• перинатальне ураження ЦНС – фетальний алкогольний синдром, резус-конфлікт, травма після пологів;

• неврологія – порушення мови може розвиватися разом із захворюванням Паркінсона, також його часто діагностують разом з пухлинами мозку, черепно-мозковими травмами, менінгітами, енцефалітами, депресією;

• іноді хвороба може розвинутись як наслідок отруєння;

• психічні розлади (наприклад, олігофренія) – брадилалія має зв’язок із симптоматикою захворювання, з брадикінезією (уповільненими рухами) та слабкістю організму;

• психосоціальні фактори – до них відносяться слабка мовна підготовка дитини, наслідування повільного мовлення.

Відкидаючи першу, четверту та п’яту причини (він не бухий, не народжував, не олігофрен і не дитина) залишаються тільки Паркінсон, пухлина мозку та отруєння. Що ж, кожна з цих причин влаштує кожного з учасників сьогоднішніх урочистостей у Нормандії.

А ось і кадри, які підтверджують підозру Коха:

До речі, як це не сумно, але наш пацієнт довів Росію настільки ізоляції, що її навіть не запросили на ці урочистості. Німеччину – запросили, а Росію – ні. Чи є ще переконливіший доказ того, що Путін – це Гітлер 21 століття? Як же все це сумно… Яка дурість була розпочати цю безглузду війну… Що вдієш… Залишається тільки побажати Україні і нам усім – перемоги.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+