Перелом у війні настав: Арестович назвав два напрямки, де виграє Україна | Онлайн журнал AGRIMPASA

Перелом у війні настав: Арестович назвав два напрямки, де виграє Україна

На думку радника голови Офісу президента, переломний момент настав на міжнародній арені

Перелом у війні настав: Арестович назвав два напрямки, де виграє Україна

Сили оборони України досягли успіху на Херсонському напрямку, де стала помітна «смужка землі», а російська армія почала окопуватися й переходити в оборону. Це сталося завдяки контрнаступальним діям українських військових.

Про це у четвер, 23 червня, повідомив радник голови Офісу президента Олексій Арестович у власному Telegram-каналі. Він назвав це своєрідною «Курською битвою», яку виграє Україна.

«Херсон видно у біноклі офіцерів ЗСУ. До перемоги ще багато крові доведеться пролити, але так само видно в бінокль. Наша «Курська битва» виграна. Перелом у війні настав», — повідомив Олексій Арестович.

Розповів радник Єрмака й про перемоги на міжнародній арені, які здобула Україна. Зокрема, що Захід врешті повністю перейшов на бік України й підтвердженням цьому стали заяви Макрона, Шольца та Драгі під час офіційного візиту у Київ цього місяця.

«Ми виграли свою геополітичну «Курську битву». Тут також стався перелом», — підкреслив Арестович.

«Захід гарантував нам підтримку до повної перемоги. А що вважатиме перемогою, визначатиме військово-політичне керівництво України», — підкреслив Арестович, зазначивши, що позиція України однозначна — повернення під контроль всіх визначених законодавчо територій та покарання винних у військових злочинах.

Він також додав, що російські аналітики провалилися, адже не врахували той факт, що український народ захищатиме свою землю героїчно і до кінця.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...