Питання про вихід із Бахмута не стоїть – Генштаб | Онлайн журнал AGRIMPASA

Питання про вихід із Бахмута не стоїть – Генштаб

Поки у Бахмуті є підвали і є можливість оборонятися, українські військові залишатимуться у цьому місті.

Питання про вихід із Бахмута не стоїть – Генштаб

У місті Бахмут Донецької області зберігається контрольована ситуація. Питання про вихід українських військових із цього населеного пункту не стоїть, повідомив речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов в ефірі телемарафону у середу, 25 січня.

“Це дивно, щоб зараз вийти з Бахмута, у той час, коли там контрольована ситуація. Вдається давати відсіч російським окупантам”, – запевнив він.

Речник Генштабу додав, що поки у місті “є підвали, є можливість українським військовим оборонятися і тримати територію, – вони будуть там залишатися”.

Ковальов зазначив, що російські окупанти зараз кидають всі сили на те, щоб вийти на адміністративні кордони Донецької області.

“І ймовірно, це та мета так званої “СВО”, про яку говорять окупанти, щоб Путін міг хоч щось показати своєму електорату”, – додав він.

Також він повідомив про складну, але контрольовану ситуацію у Вугледарі Донецької області.

“У Вугледарі теж зараз триває оборона. Російські окупанти намагаються штурмувати місто. Очевидно, що там зараз тяжкі бої”, – сказав він.

Раніше у середу ЗСУ підтвердили відступ із Соледара. За словами військових, Сили оборони виконали основне завдання: не дали системно прорватися ворогу на Донецькому напрямку і завдали максимальної шкоди ворогу.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+