Польська компанія буде виробляти трамваї в Києві | Онлайн журнал AGRIMPASA

Польська компанія буде виробляти трамваї в Києві

Наразі Київська влада здійснює закупки польських трамваїв Pesa на базі їх виробництва у Польщі, а в планах- запустити виробництво трамваїв Pesa в Києві.
Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в інтерв’ю виданню “Новое время”.

630_360_1500652417-4659

“Коли я їздив на польський завод Pesa, то домовився з керівництвом компанії, що в Києві вони відкриють свій завод — спочатку великовузлового складання, а в планах — запустити повний цикл виробництва”, — відзначив мер Києва, інформує ukrinform.ua.

Наразі, столиця здійснює закупівлю 40 польських трамваїв Pesa і ще 7 львівських, заводу Електрон. Це високотехнологічний європейський транспорт з низькою підлогою, кондиціонерами, відеоспостереженням та Wi-Fi».

“У Києві курсують 400 трамваїв, 90% з них старше 30 років. Виходить, що трамвайний парк як мінімум ті ж 30 років не оновлювався. Так, ми купуємо 40 польських трамваїв і ще 7 львівських, заводу Електрон. Це високотехнологічний європейський транспорт з низькою підлогою, кондиціонерами, відеоспостереженням та Wi-Fi. Також закупили 60 автобусів МАЗ, що відповідають сучасним вимогам”, — підкреслив Кличко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Москве снова задержали Навального: опубликовано видео

Щоб повністю оновити транспортний парк, зазначив мер Києва, потрібно купити ще 165 нових трамваїв, понад 230 автобусів, 230 тролейбусів. “Тобто, в три-чотири рази більше, ніж придбали зараз. За найскромнішими прогнозами, потрібно ще років п’ять, щоб купити новий транспорт”, — зауважив Кличко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Украине дали совет, как не проиграть России судебные иски по Донбассу: видео

Подписывайтесь на наш Телеграм канал, там много контента который удаляют во всех социальных сетях t.me/iprostir ну и плюс свежие новости.
Загрузка...
загрузка...
загрузка...