РФ зосередила зусилля на штурмах Часового Яру: військовий розповів, чи має ворог успіхи | Онлайн журнал AGRIMPASA

РФ зосередила зусилля на штурмах Часового Яру: військовий розповів, чи має ворог успіхи

Ситуація достатньо динамічна і насичена.

РФ зосередила зусилля на штурмах Часового Яру: військовий розповів, чи має ворог успіхи

Російські окупанти зосередили основні зусилля на атаках в напрямку Часового Яру Донецької області. Про це в ефірі телемарафону розповів командир батальйону ударних безпілотників “Ахіллес” 92-ї окремої штурмової бригади Юрій Федоренко, інформує АГРІМПАСА з посиланням на УНІАН.

“Ситуація достатньо динамічна і насичена. Противник дійсно зосереджує основні зусилля, застосовуючи весь наявний ударно-штурмовий потенціал саме в напрямку Часового Яру. Разом із тим противник не припиняє штурмів у напрямку населених пунктів Богданівка, Іванівське, Кліщіївка, Андріївка”, – сказав він.

Федоренко наголосив, що за минулу добу Сили оборони не втратили там жодну позицію. Противник тактичних успіхів на полі бою не мав, незважаючи на те, що штурми відбуваються постійно, зокрема, із залученням техніки.

“На поточний момент іде жвава робота щодо вибиття противника із займаних позицій. Сказати про те, що противник зайняв ключові висоти поблизу Часового Яру, – це передчасна інформація, яка, за моїм переконанням, не відповідає дійсності. Те, що ідуть важкі бої, це правда, але суттєвих успіхів противник не має”, – резюмував він.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+