Росіяни вкрали український мультфільм “Мавка” та нахабно показують його в кіно (фото) | Онлайн журнал AGRIMPASA

Росіяни вкрали український мультфільм “Мавка” та нахабно показують його в кіно (фото)

Український анімаційний фільм “Мавка” справив неабияке враження на українців та іноземних глядачів. Вочевидь, росіяни захотіли здивувати й свою аудиторію, але нічого нового, крім крадіжки, вигадати не змогли. Тому просто незаконно показують “Мавку” у своїх містах.

Росіяни вкрали український мультфільм "Мавка" та нахабно показують його в кіно (фото)

Про це повідомили на офіційній сторінці стрічки у Facebook.

У повідомленні йдеться про те, що один із російських кінотеатрів незаконно розмістив у себе на сайті анонс прем’єри від Universal Pictures “Брати Супер Маріо у кіно” і вказав, що він буде показаний перед сеансами “Мавки”.

Однак автори мультфільму зазначають, що це незаконно: жоден із кінотеатрів Росії не має дозволу на показ ні голлівудських блокбастерів, ні українських фільмів.

“Відтак “Мавка” стала частиною нової схеми тіньового прокату у Росії. Вони продають квитки на один фільм, та натомість показують інший й називають це “досеансним обслуговуванням”. Але анонси показів нашого фільму – муляж, адже у країни-терориста немає доступу до нашого мультфільму і тим більше – прав на його дистрибуцію”, – пояснили у представництві.

Росіяни вкрали український мультфільм "Мавка" та нахабно показують його в кіно (фото)

Скриншот: facebook.com/MAVKA.MOVIE

Нагадаємо, що в березні 2023 року на українських екранах з’явився довгоочікуваний мультфільм “Мавка”. Проєкт створений за мотивами драми-феєрії Лесі Українки “Лісова пісня” та на образах зі слов’янської міфології.

В Україні “Мавка. Лісова пісня” зібрала понад 100 мільйонів гривень. Мультфільм став найуспішнішим українським фільмом за всю історію незалежності.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+