Секс-скандал: відео генерала Путіна “злили” в мережу СЮЖЕТ | Онлайн журнал AGRIMPASA

Секс-скандал: відео генерала Путіна “злили” в мережу СЮЖЕТ

Заступник головнокомандувача Сухопутних військ Росії на камеру танцював і показував геніталії.

Секс-скандал: відео генерала Путіна "злили" в мережу СЮЖЕТ

Заступник головнокомандувача Сухопутних військ Росії, колишній уповноважений представник президента РФ, генерал-лейтенант Олександр Матовніков вляпався відразу в два скандали. Спочатку до мережі потрапило відео, як топ-генерал російської армії танцює оголеним на камеру, демонструючи інтимні частини свого тіла. Користувачі подумали, що Матовніков танцював стриптиз для своєї “дами серця”, але пізніше в мережу злили ще й можливе інтимне листування заступника головнокомандувача Сухопутними військами ЗС РФ, з якого випливає, що генерал більше “по хлопчиками”.

Стриптиз на камеру

Інтимне відео Матовнікова, на якому він демонстрував свою “хореографічну спритність”, оприлюднив проект ВЧК-ОГПУ. Автори стверджують, що генерал також є командувачем оперативної групи російських окупантів на території Білорусі.

“Наполегливий поціновувач мінських ресторанів і жінок генерал Матовніков любить перекладати відповідальність за прийняття рішень на підлеглих йому офіцерів. Генерал більше захоплений створенням такого відеоконтенту для своїх подруг. Росія відправила на підтримку Олександра Григоровича “найкращих” представників генералітету. Тому, що сталося на аеродромі в Мачулищах, у Білорусії дивуватися не варто”, – написали автори публікації.

Кому саме Матовніков адресував “полуничний” відео з танцями, невідомо. Користувачі соцмереж припустили, що це могла бути коханка. Як відомо, генерал офіційно одружений з 2005 року і має трьох дітей.

Листування з молодим чоловіком

Незабаром після відео з танцем у мережі з’явилося нібито інтимне листування заступника головнокомандувача Сухопутними військами ЗС РФ із коханцем. Судячи зі скріншоту, молодий чоловік відправив генералу свою оголену фотографію, на що отримав хтивий коментар.

Судячи з інтерфейсу, Матовніков листувався з чоловіком у Instagram у день закоханих – 14 лютого. Генерал нібито попросив коханця написати йому пізніше, адже має ще “нараду і доповідь першому”. На це молодик відправив йому своє фото.

“М-м-м, припини, мені ще працювати”, – написав генерал і відправив емоджі поцілунку.

 соцсети
 соцсети

Зазначимо, що перевірити справжність листування немає можливості, не виключено, що сторінку путінського генерала могли просто зламати.

Тісна дружба з Кадировим

Олександр Матовніков народився 1965 року в Москві. Дані про його життя донедавна у вільному доступі були відсутні. Відомо, що з 2020 року є заступником начальника Сухопутних військ РФ. Був двічі одружений. Перша дружина – Ольга (розлучилися 1996 року). Дочка від першого шлюбу – Анна (нар. 1995). Друга дружина – Світлана (одружилися у 2005 році). Дочка – Олександра (нар. 2006), син – Олексій (нар. 2009).

З 1999 року по роботі був відряджений до сім’ї Ахмата Кадирова і жив у його будинку, дружить із нинішнім головою Чечні Рамзаном Кадировим і буває у нього в гостях.

 Російські ЗМІ

Член асоціації ветеранів підрозділу “Альфа”.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...