Шахтар втратив перемогу над Реалом (ВІДЕО) | Онлайн журнал AGRIMPASA

Шахтар втратив перемогу над Реалом (ВІДЕО)

Підопічні Ігора Йовічевіча створили справжню сенсацію у Варшаві.

У матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар зіграв унічию з мадридським Реалом із рахунком 1:1. Поєдинок відбувся у Варшаві, на стадіоні Війська Польського.

Перший тайм завершився без забитих голів. А одразу після перерви у складі Гірників відзначився Олександр Зубков після навісу Богдана Михайличенка. У компенсований час Реал зумів відігратися завдяки голу Антоніо Рюдігера.

У складі мадридської команди весь матч відіграв український голкіпер Андрій Лунін, для якого ця гра стала четвертою поспіль за Бланкос.

Після цього матчу Шахтар набрав 5 очок та опустився на третє місце групи F. У Реала 10 очок та перша позиція у квартеті.

У п’ятому турі Ліги чемпіонів Шахтар вирушить у гості до Селтіка, а Реал гратиме на виїзді проти Лейпцига.

Шахтар — Реал 1:1

• 1:0 — Олександр Зубков, 46

• 1:1 — Антоніо Рюдігер, 90+5

Голи: Зубков, 46 — Рюдігер, 90+5

Шахтар: Трубін — Конопля, Бондар, Матвієнко, Михайліченко — Степаненко — Зубков (Тейлор, 82), Бондаренко, Судаков (Джурасек, 81), Мудрик (Петряк, 85) — Траоре.

Реал: Лунін — Васкес, Начо, Рюдігер, Менді (алаба, 68) — Вальверде (Камавінга, 68), Чуамені (Модрич, 57), Кроос — Родріго (Асенсіо, 68), Бензема, Азар (Вінісіус, 57).

Попередження: Конопля, Бондаренко — Мілітао (не на полі)