Шрі-Ланка масово скасовує візи для втікачів із Росії | Онлайн журнал AGRIMPASA

Шрі-Ланка масово скасовує візи для втікачів із Росії

Уряд Шрі-Ланки повідомив сотням тисяч росіян, що не надаватиме подальших подовжень віз, тому вони повинні виїхати в найближчі два тижні. Варто зазначити, що такі ж повідомлення отримали й деякі українці.

Шрі-Ланка масово скасовує візи для втікачів із Росії

Про це повідомляє Independent, передає OBOZ.UA, інформує АГРІМПАСА.

Згідно з офіційними даними, за останні два роки після початку війни на Шрі-Ланці побували трохи понад 288 000 росіян.

Генеральний комісар з імміграції заявив, що “уряд не надає подальших подовжень віз”, оскільки “ситуація з польотами нормалізувалася”. Однак офіс президента Раніла Вікремесінге наказав розслідувати повідомлення до міністерства туризму, очевидно, намагаючись запобігти дипломатичній напруженості.

Занепокоєння в жителів країни викликають росіяни, які залишаються на острові протягом тривалого періоду часу і навіть відкривають власні бари, ресторани та нічні клуби, а також надають послуги з оренди транспортних засобів.

Міністр туризму Харін Фернандо заявив, що міністерство отримує скарги на деяких російських туристів, які ведуть незареєстрований і незаконний бізнес у південній частині країни. Місцеві жителі нарікають, що російські компанії ведуть політику “лише для білих”, яка суворо забороняє працевлаштування шріланкійців.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+