Швейцарія обіцяє Україні допомогти пережити зиму | Онлайн журнал AGRIMPASA

Швейцарія обіцяє Україні допомогти пережити зиму

З початку війни Росії проти України Швейцарія вже відправила в Україну більш як 680 тонн гуманітарних вантажів та 4 750 тонн продовольства.

Швейцарія обіцяє Україні допомогти пережити зиму

Швейцарія надасть Україні 100 мільйонів франків як допомогу на майбутній зимовий період. Про це повідомляє швейцарська інформаційна агенція Swissinfo.

“Уряд Швейцарії (Федеральна рада) пообіцяв Україні допомогу у розмірі 100 мільйонів швейцарських франків/доларів з метою допомогти її жителям пережити зиму. Швейцарія, зокрема, допоможе організувати водопостачання та ремонт об’єктів енергетичної інфраструктури, які постраждали від російських ракетних ударів”, – йдеться у повідомленні.
Повідомляється, що у середу, 2 листопада, Федеральна рада ухвалила “план дій з надання допомоги Україні на майбутній зимовий період”. Допомога у розмірі 100 мільйонів швейцарських франків Швейцарія, як зазначено, надасть на проекти “для підтримки термінового відновлення енергетичної інфраструктури і стабілізації гуманітарної ситуації”.
Швейцарія планує підтримати українські енергетичні компанії задля закупівлі енергії та запасних частин, а також вона може допомогти з ремонтом залізничних колій, якими перевозяться важливі вантажі, такі як зерно. Уряд Швейцарії каже, що він також надаватиме українцям гуманітарну підтримку, щоб допомогти найбільш постраждалим людям підготуватися до зими, – профінансує заміну розбитих російськими бомбами вікон, надасть утеплювальні матеріали і продукти.
Швейцарія також вивчає можливість постачання в Україну генераторів, насосів та установок для очищення води. Раніше вона вже направила у нашу країну важку будівельну техніку для розчищення руїн і розбору завалів. Президент Швейцарії Ігнаціо Кассіс вже обговорював ці питання із президентом України Володимиром Зеленським під час своєї зустрічі з ним у Києві 20 жовтня.
З початку війни Росії проти України Швейцарія вже відправила в Україну більш як 680 тонн гуманітарних вантажів та 4 750 тонн продовольства.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+