Соня Морозюк сховала своє майно, щоб вберегти його від арешту ДБР | Онлайн журнал AGRIMPASA

Соня Морозюк сховала своє майно, щоб вберегти його від арешту ДБР

Соня Морозюк, яка була заручена з Романом Гринкевичем, якого підозрюють у шахрайстві в особливо великих розмірах та участі у злочинній організації, сховала своє майно, яке ДБР оголосило заарештованим. Художниця передала під заставу дві квартири і галерею у Києві, і тепер вони недоступні для арешту.

Соня Морозюк сховала своє майно, щоб вберегти його від арешту ДБР

За даними hromadske, 25-річна авторка “Мазні” оформила договір позики зі своєю мамою, інформує з посиланням на The Lime.

Соня нібито позичила у Ліліани Семенюти майже 7 млн. гривень, а як заставу записала свою майстерню, яку придбала в центрі столиці за 250 тисяч доларів. Видання зазначає, что мама Морозюк – звичайний підприємець. Її ФЛП надає різні послуги – від дизайну до прибирання будинків.

Також у Соні в Києві є дві квартири: одна у комплексі “Альтер Его” на Новопечерських липках (від 6 млн. гривень), друга – у ЖК “Пори року” у Солом’янському районі столиці (близько 6 млн. гривень).

Фото: instagram.com/sonya.moroziuk

Житлову нерухомість медійна художниця також передала під заставу, але до нотаріуса пішла вже з обома батьками, оскільки обидві квартири – спільна власність Соні та її батька. Житло внесли під заставу тієї самої позики – близько 7 млн. гривень.

Таким чином, на галерею і квартири наклали заборону на будь-які дії. І тепер, доки Соня Морозюк не виплатить іпотеку своїй матері, її майно не можуть заарештувати або конфіскувати.

“Є Закон України про іпотеку, і там зазначено, що іпотекоутримувач є пріоритетним стягувачем. Тобто майно, забезпечене іпотекою, не можуть забрати”, – пояснив адвокат Ярослав Бутирін.

Видання нагадує, що 11 січня про арешт цих об’єктів повідомляли у ДБР. У списку майна, яке для Бюро знайшло Агентство з розшуку та менеджменту активів, прямо згадувалися квартири і галерея Соні Морозюк. Проте жоден із трьох об’єктів нерухомості художниці станом на 31 січня не був заарештований.

Фото: instagram.com/sonya.moroziuk

Раніше ми писали, що скасування весілля Соні Морозюк нагадало українцям про Людмилу Янукович: де зараз дружина експрезидента-втікача.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+