У центрі Москви зникло світло, міністри на нараді з путіним сиділи в темряві | Онлайн журнал AGRIMPASA

У центрі Москви зникло світло, міністри на нараді з путіним сиділи в темряві

У діловому кварталі столиці Росії “Москва-сіті” сталося вимкнення світла, через що глави двох міністерств на нараді за участю президента країни-агресора Володимира Путіна сиділи в темряві.

У центрі Москви зникло світло, міністри на нараді з путіним сиділи в темряві

Про це повідомляють рашиські видання РБКРИА НовостиТАСС

Як пише РБК, без світла залишилися три вежі “Москви-сіті”. Електрика відключилася в комплексі IQ-квартал, у якому, зокрема, розташовані три держвідомства – Мінекономрозвитку, Мінпромторг, Мінкомзв’язку.

Те, що міністерства залишилися без світла, було помітно і на прямій трансляції наради за участю Путіна. На трансляції видно, що глави Мінекономрозвитку Максим Решетніков і Мінпромторгу Денис Мантуров сидять у темряві.

Путін запропонував Решетнікову, який сидів у “Москва-сіті”, доповісти про інвестиції, висловив сподівання, що вимкнення там світла під час наради не завадить.

Однак до моменту початку доповіді Решетнікова електрику чиновникам все ж увімкнули.

 

ФОТО РБК

За даними РИА Новости, без електрики залишилася тільки одна вежа “Москви-сіті”, розташована ближче до Третього транспортного кільця. За даними МНС, електропостачання у вежі вже відновлено.

Як передає ТАСС із посиланням на екстрені служби, стрибок напруги став причиною вимкнення електрики в IQ-кварталі, приблизно 100 осіб було евакуйовано з будівлі.

 З 10 жовтня Росія активно руйнує енергетичну інфраструктуру по всій Україні. Через це в багатьох областях відбуваються стабілізаційні та аварійні відключення світла.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+