У МО розповіли про успіхи на основному напрямку | Онлайн журнал AGRIMPASA

У МО розповіли про успіхи на основному напрямку

Протягом минулого тижня на південному напрямку вдалося звільнити ще 5,2 кв. км української території.

У МО розповіли про успіхи на основному напрямку

Сили оборони України з початку наступу на півдні звільнили понад 260 кв. км території. Це основний напрямок наступу, повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону у понеділок, 18 вересня.

“Наш основний напрямок наступу – це південь. І на півдні у нас так само були просування вперед минулого тижня. Зокрема, йдеться про Мелітопольський напрямок. Але по всьому півдню ворог знаходиться в обороні. І Запорізький та Херсонський напрямок – це там, де ворог захищається”, – сказала вона.

За її словами, Збройні сили України впевнено знищують оборонний потенціал росіян. Разом з тим наші військові відбивають атаки ворога в районі Новодарівки, Новомихайлівки та Новоданилівки в Запорізькій області.

Але по Мелітопольському напрямку ЗСУ вдається просуватися. Саме там нещодавно було звільнено Роботине.

“Так от довкола, або як військові кажуть в районі Роботиного, це південніше і східніше цього населеного пункту ми мали успіхи”, – заявила Маляр і додала, що протягом минулого тижня на південному напрямку вдалося звільнити 5,2 км.

У Telegram вона уточнили, що загалом з початку наступу на півдні звільнено 261,7 кв. км.

Раніше стало відомо про чергові успіхи ЗСУ на Бахмутському напрямку. Там ЗСУ з початку наступальних дій звільнили вже 51 кв. км. Загальна площа звільненої території з червня складає 318,7 кв. км.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+