У першій же гонці після повернення Підручний потрапив у топ-3 | Онлайн журнал AGRIMPASA

У першій же гонці після повернення Підручний потрапив у топ-3

Фінішував третім у спринті на етапі Кубка IBU

Український біатлоніст Дмитро Підручний посів третє місце у спринтерських перегонах на етапі Кубка IBU в австрійському Обертіліасі. Це була перша гонка Підручного після операції на коліні.

Після другого вогневого рубежу Підручний йшов лідером, але на останньому колі програв 10 секунд двом норвежцям – Ендре Стремсхейму та Вебйорну Соруму.

Щодо інших українців у гонці, то до топ-20 вдалося потрапити Артему Тищенку, який не закрив лише одну мету. Решта представників України фінішували за межами топ-30.

Підручному в грудні успішно провели хірургічне втручання в Німеччині. Спортсмен був відсутній у складі команди через розрив меніска.

Повноцінне повернення Дмитра очікується на чемпіонаті світу в Обернофі, який проходитиме з 8 по 19 лютого 2023 року. Підручний увійшов до попереднього списку збірної України на майбутній ЧС.