У Херсоні госпіталізували колаборанта Стремоусова: що сталося | Онлайн журнал AGRIMPASA

У Херсоні госпіталізували колаборанта Стремоусова: що сталося

Медики були вимушені надавати допомогу зраднику Батьківщини

У Херсоні госпіталізували колаборанта Стремоусова: що сталося

Із тимчасово окупованого Херсона надійшла інформація про ймовірне погіршення стану здоров’я місцевого колаборанта Кирила Стремоусова. Напередодні, 21 червня, чоловіка нібито привезли до однієї з місцевих лікарень. За попередньою інформацією, Стремоусов загримів на лікарняне ліжко з серцевим нападом, можливо, навіть після новин про активне просування ЗСУ в регіоні.

Інформацію про госпіталізацію передала кореспондентка «24 каналу» Марина Савченко, інформує «Телеграф». Варто зазначити, що фактичному «гауляйтеру» Херсонської області привезли до медзакладу не одного, а з багатьма охоронцями.

За словами журналістки, медикам довелося працювати під наглядом озброєних охоронців Стремоусова. Можливо, це й вплинуло на результат госпіталізації — зрадника України відкачали.

Від самого Стремоусова чи окупаційної влади Херсонщини поки що ні підтвердження, ні спростування такої інформації не було. Втім, подібна ситуація нікого не здивувала б, адже на тимчасово захопленій території постійно працюють партизани, через яких колаборантам неможливо розслабитись.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...