УАФ звернулася до УЄФА з вимогою скасувати молодіжний турнір серед збірних у росії | Онлайн журнал AGRIMPASA

УАФ звернулася до УЄФА з вимогою скасувати молодіжний турнір серед збірних у росії

Турнір нібито заплановано на травень 2023 року

УАФ звернулася до УЄФА з вимогою скасувати молодіжний турнір серед збірних у росії

Українська асоціація футболу (УАФ) звернулася до УЄФА з вимогою пояснити ситуацію щодо можливого проведення турніру в рф.

Сьогодні ЗМІ повідомили про домовленість між російським футбольним союзом та УЄФА щодо проведення юнацького турніру серед чоловічих та жіночих збірних. Попередньо івент заплановано на травень 2023 року у волгограді.

В УАФ вимагають від УЄФА конкретики щодо цього питання. У разі підтвердження цього турніру в росії, УАФ вважає, що УЄФА та ФІФА порушують рішення виконавчого комітету УЄФА та Ради ФІФА щодо бану російських команд та заборони на проведення заходів у країні-терористі.

Нагадаємо, що в росії було прийняте рішення створити єдиний футбольний чемпіонат для клубів з Абхазії, Південної Осетії, а також тимчасово окупованих територій Криму, Запоріжжя та Херсона. Також у російській федерації планують залучити клуби з т. зв. ЛНР та ДНР.

УЄФА, у свою чергу, нагадав росії про те, що кримські клуби не мають права виступати у турнірах під егідою рфс. Держава-агресор неодноразово робила заяви про приєднання команд із окупованих територій до футбольної структури росії.

Раніше ФІФА та УЄФА не допустили всі російські збірні та клуби до участі у змаганнях під егідою організацій. Причина – повномасштабне вторгнення російських військ на територію України.

Останній матч росія провела 14 листопада 2021, програвши Хорватії (0:1) у матчі групового раунду відбору на чемпіонат світу-2022.

Повномасштабна війна російської федерації проти України триває вже 303-й день.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+