Україна розірвала культурне співробітництво з Росією | Онлайн журнал AGRIMPASA

Україна розірвала культурне співробітництво з Росією

Кабінет міністрів 12 серпня ухвалив проєкт постанови «Про вихід України з Угоди про створення Ради з культурного співробітництва держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав та Протоколу про внесення змін та доповнень до Угоди про створення Ради з культурного співробітництва держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав від 26 травня 1995 року».

Україна розірвала культурне співробітництво з Росією

Про це йдеться на сайті Міністерства культури та інформаційної політики.

Що це означає?

«Будь-які стосунки з Росією припинено через збройну агресію проти України, а співпраця з іншими державами-учасницями СНД відбувається індивідуально у двосторонньому форматі на основі укладення нових та/або діючих двосторонніх договорів», — пояснили «Українській правді. Життя» у Мінкульті.

У Мінкульті повідомляють, що ще від 2 травня 2018 року є рішення РНБО про припинення дії для України окремих міжнародних договорів, укладених в рамках СНД.

На виконання цього рішення міністерства розробляють постанови по своїх угодах.

«Таких різних угод про співробітництво в рамках СНД багато. Наприклад, як минулого місяця Україна вийшла з гуманітарного співробітництва. Рішення про вихід з угод логічне, бо потреби у цій співраці для нашої країни вже немає», — додають у міністерстві.

Нагадаємо, 22 липня Кабмін схвалив Указ президента «Про вихід України з Угоди про гуманітарне співробітництво держав-учасниць СНД та Угоди про Раду з гуманітарного співробітництва держав-учасниць СНД».

Подписывайтесь на наш Телеграм канал, там много контента который удаляют во всех социальных сетях t.me/iprostir ну и плюс свежие новости.
Загрузка...
загрузка...
загрузка...