Україна обіграла Францію та вийшла до півфіналу молодіжного Євро-2023 | Онлайн журнал AGRIMPASA

Україна обіграла Францію та вийшла до півфіналу молодіжного Євро-2023

Дублем у складі синьо-жовтих відзначився Судаков

У матчі 1/4 фіналу молодіжного чемпіонату Європи збірна України перемогла команду Франції з рахунком 3:1.

Французька збірна першою відкрила рахунок у поєдинку – відзначився Райан Шеркі. Але ще до перерви команда Руслана Ротаня не лише зрівняла рахунок, а й вийшла вперед. Спершу Михайло Мудрик заробив пенальті, який реалізував Георгій Судаков. Наприкінці першого тайму Судаков оформив дубль після передачі Мудрика.

Після перерви збірна Франції не зуміла зрівняти рахунок. На 82-й хвилині підопічні Сільвена Ріпольля забили другий гол, але взяття воріт було скасовано через офсайд. А за кілька хвилин у складі синьо-жовтих свій гол забив Артем Бондаренко.

У півфіналі Євро-2023 збірна України U-21 зіграє проти однолітків із Іспанії. Нагадаємо, команди вже зустрічалися на груповій стадії турніру та зіграли внічию 2:2. Матч відбудеться 5 липня о 22:00 за київським часом.

В іншому півфінальному матчі 5 липня зіграють команди Англії та Ізраїлю. Гра розпочнеться о 19:00. Фінал Євро-2023 заплановано на 8 липня.

Окрім виходу до півфіналу чемпіонату Європи, перемога над збірною Франції дозволила збірній України пробитися на Олімпійські ігри-2024.