В ОП озвучили деталі удару ЗСУ по російському кораблю | Онлайн журнал AGRIMPASA

В ОП озвучили деталі удару ЗСУ по російському кораблю

У Києві висловлюють подив, чому російські війська підставляють себе під удар біля та на острові Зміїному.

В ОП озвучили деталі удару ЗСУ по російському кораблю

Збройні сили України у четвер, 12 травня, підбили російський новітній корабель Всеволод Бобров, коли судно намагалося доставити на острів Зміїний систему ППО. Про це розповів радник глави Офісу президента Олексій Арестович.

Він уточнив, що Всеволод Бобров є судном тилового забезпечення Північного флоту РФ. Попередньо, корабель пошкоджено, але не потоплено.
«Ще одна Чорнобаївка — Змієбаївка. Лізуть і лізуть. Ну що ж брати цей нещасний острів розміром із чотири футбольні поля, на якому ховатися ніде», — прокоментував ситуацію Арестович.
За даними ЗМІ, внаслідок удару українських моряків за допомогою вітчизняної маловисотної протикорабельної ракети Нептун на кораблі Всеволод Бобров почалася пожежа. Вогонь так пошкодив внутрішні приміщення, що екіпажу у складі 24 моряків довелося терміново подати сигнал лиха. Судно відбуксирували до окупованого Криму.
Повідомляється, що росіяни використовували цей корабель для доставки вантажів на Зміїний. Крім того, Всеволод Бобров має водолазний комплекс із барокамерою для забезпечення глибоководних занурень, тобто окупанти могли проводити пошукові роботи на підбитому українцями флагмані Чорноморського флоту Росії, крейсері Москва.
Як відомо, корабель Всеволод Бобров увійшов до складу військово-морського флоту Росії лише у серпні 2021 року.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...