В ОП вказали на шулерство Путіна | Онлайн журнал AGRIMPASA

В ОП вказали на шулерство Путіна

Саме Росія є агресором і порушником Статуту ООН, а саме вдерлася на суверенну територію України, нагадав Михайло Подоляк.

В ОП вказали на шулерство Путіна

Спроби президента РФ Володимира Путіна виправдати агресію проти України є проявом шулерства. Про це написав радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter в неділю, 18 червня.

“Типове російське… шулерство. Воєнний злочинець у міжнародному розшуку, з ордером на арешт запевняє африканських лідерів, що діє виключно в межах Статуту ООН. Можливо, ми щось пропустили”, – заявив він.

Подоляк нагадав, що саме Росія є агресором та порушує Статут ООН, а саме вдерлася на суверенну територію України, окупувала частину території, вбиває, катує, депортує людей, підірвала Каховську ГЕС і наносить удари по іншим об’єктам критичної інфраструктури.

“Що каже Статут ООН про показові страти, тортури над полоненими та судилища? Можливо, у “МГІМО” викладають якусь іншу версію міжнародного права?”, – додав Подоляк.

Як відомо, 16 червня лідери кількох країн Африки відвідали Україну і зустрілися з українським президентом Володимиром Зеленським. Високі гості у Києві представили “мирний план”, який складається з 10 пунктів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+