Ведуча “Єдиних новин” повідомила про вагітність і вперше показала чоловіка | Онлайн журнал AGRIMPASA

Ведуча “Єдиних новин” повідомила про вагітність і вперше показала чоловіка

Популярна українська ведуча 1+1 і телемарафону “Єдині новини” Наталя Островська вперше стане мамою.

Ведуча "Єдиних новин" повідомила про вагітність і вперше показала чоловіка

Радісною новиною і зворушливим фото вона поділилася у своєму Instagram.

На світлині Наталя обіймає свого чоловіка (якого, до слова, вона також вперше показала підписникам) і тримає в руках знімок УЗД.

Наталя Островська готується вперше стати мамою (фото: instagram.com/nataliostrovska)

За словами ведучої, вони з чоловіком “довго чекали цієї новини”, а тепер хочуть поділитися радістю з усіма.

“Дуже щасливі, бо скоро з’явиться на світ наша перша, така омріяна дитина! Кажуть, малеча сама обирає батьків, час і місце свого народження. Дякуємо, малюкові, що обрав нас”, – коментує ведуча.

“Так, зараз війна, важкі часи в країні. Але вірю і знаю – народження дитини – це боже благословення. Тому дякуючи Богу, зовсім скоро на нашій землі народиться ще один українець чи україночка”, – додала Наталя.

Наталя Островська готується вперше стати мамою (фото: instagram.com/nataliostrovska)

Додамо, що коханого чоловіка Наталі звуть Богдан. У них доволі цікава історія знайомства. Чоловік побачив майбутню дружину у телевізорі.

“Мені було 18 років, а йому 22. Тоді зробила свій перший сюжет для студентського телебачення. І абсолютно випадково саме цей сюжет став для нас доленосним”, – згадує вона.

Богдану пощастило, адже рідна сестра його друга – Софія – була однокурсницею Наталі. Тож йому вдалося з нею познайомитися, хоч і не одразу.

Пара певний час дружила, але все ж таки їхні стосунки перейшли на новий рівень і через рік Богдан підкорив серце Островської.

“Богдан – це та людина, яка розуміє мене без слів. Квіти дарує саме в той момент, коли я цього найбільше потребую. Не кожен день, але в ідеальний момент. Парфуми теж вдається підібрати лише ті, які ідеально відображають мене”, – говорить вона.

Наталя Островська (фото: instagram.com/nataliostrovska)

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+