Ворог втратив 500 осіб біля Бахмута за добу – ЗСУ | Онлайн журнал AGRIMPASA

Ворог втратив 500 осіб біля Бахмута за добу – ЗСУ

Росіяни не змогли перерізати трасу, по якій йде забезпечення угруповання ЗСУ у Бахмуті, запевнив Сергій Череватий.

Ворог втратив 500 осіб біля Бахмута за добу – ЗСУ

За минулу добу російські окупанти під час боїв у районі міста Бахмут Донецької області втратили більш як 500 осіб вбитими і пораненими. Про це повідомив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий в ефірі національного телемарафону у вівторок, 31 січня.

“Бахмут продовжує бути одним із головних напрямків удару противника – там вони 197 разів наносили удари ствольно-реактивною артилерією по наших позиціях, відбулося 42 бойові зіткнення. Ворог потужно втратив за цю добу в особовому складі: 277 ворогів убито, 258 дістали поранення різного ступеня”, – розповів Череватий.

Він уточнив, що основні бойові дії відбувалися у районі Спірного, Червоної Гори, Парасковіївки, Бахмута і Кліщіївки.

Череватий запевнив, що росіяни не змогли перерізати трасу, по якій йде забезпечення угруповання ЗСУ у Бахмуті.

“Поки що це їм не вдається, робиться все, щоб вони якраз не змогли перекрити рух нашим підрозділам. У Бахмут доставляються всі необхідні боєприпаси, спорядження, їжа, амуніція”, – зазначив він.

Відповідаючи на питання про можливість відходу підрозділів із Бахмута, речник Східного угруповання нагадав, що такі рішення приймають у контексті загальної обстановки для збереження особового складу і зайняття кращих позицій, і проводять їх у кілька етапів.

“У командування є різні варіанти дій, командування стежить постійно за ворогом, і на кожну його дію у нас є протидія”, – запевнив Череватий.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+