Ворог змінює тактику штурмів: офіцер ЗСУ розповів про ситуацію навколо Авдіївки | Онлайн журнал AGRIMPASA

Ворог змінює тактику штурмів: офіцер ЗСУ розповів про ситуацію навколо Авдіївки

Росіяни інтенсивно застосовують дрони по українським позиціям біля Авдіївки, а також змінюють тактику штурмів.

Ворог змінює тактику штурмів: офіцер ЗСУ розповів про ситуацію навколо Авдіївки

Про це в ефірі телемарафону розповів офіцер 59-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ імені Якова Гандзюка Сергій Цехоцький, інформує АГРІМПАСА з посиланням на УНІАН.

За його словами, у п’ятницю було 70 скидів з дронів по позиціям бригади, а в суботу зафіксовано близько 50-ти.

“Це тільки скидів, не враховуючи дрони-камікадзе, розвідувальні дрони. Застосування ворогом дронів постійно тримається на такому рівні, а іноді навіть більше. Техніку вони зараз не можуть використовувати через погодні умови. А крім того, їхня техніка – це перше, що ми знищуємо на полі бою. За минулий тиждень більше десятка одиниць ворожої техніки було знищено: і танки, і БМП, і БТР, не кажучи про колісну техніку”, – розповів Сергій Цехоцький.

Офіцер зазначив, що для протистояння ворогу та ефективного знищення  живої сили та техніки російських окупантів, наразі українським захисникам потрібно якомога більше дронів.

Говорячи про дії ворога, він розповів, що росіяни змінили тактику пересування під час піхотних штурмів біля Авдіївки. Зараз вони йдуть на відстані до 15 метрів один від одного.

“Нам треба знищувати живу силу противника, а вони постійно міняють свої наступальні методи під час штурмових дій. Сьогодні вже пересуваються в наступі з інтервалом в радіусі 15 метрів один від одного. Нам би на кожного маленький дрон, який може щось скинути, таким чином ми б могли скоріше перемагати”, – підкреслив Цехоцький.

На уточнююче запитання про те, якою зараз є ситуація в межах міської забудови Авдіївки, офіцер відповів, що потрібно дослухатись до офіційних повідомлень.

“Стосовно безпосередньо Авдіївки, конкретних вулиць чи об’єктів, які знаходяться в місті, треба тільки слухати офіційні повідомлення Генерального штабу. Це не тому, що я не знаю або не хочу відповісти на запитання, а тому, що ворог дуже слідкує за всіма нашими засобами інформації, телевізійними, приватними мережами. Скажу так, де тільки ворог з’являється, то він знищується. Командування Збройних Сил України вживає всіх необхідних заходів для того, щоб сьогодні ворога вигнати та знищити”, – акцентував Цехоцький.

Офіцер зазначив, що незважаючи на те, що у російських окупаційних військ більше людського ресурсу та техніки, дії ворога більше нагадують агонію.

“Те, що я бачу в комплексі, – ворог зараз все ж таки в агонії, незважаючи на те, що їх багато, що в них великий ресурс, що їхня промисловість працює на воєнний лад. Ворог все одно деморалізований, і це треба розуміти. Тут не можна навіть на одну хвилину відчути, що ми можемо програти, що ми можемо відступити, що ми можемо здати Авдіївку. Цього допускати ні в якому разі не можна”, – наголосив військовий.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+