Ворона 26 років ходить на сніданок до кафе та навчилася казати “привіт” (ВІДЕО) | Онлайн журнал AGRIMPASA

Ворона 26 років ходить на сніданок до кафе та навчилася казати “привіт” (ВІДЕО)

В Іспанії кафе готелю Solymar у Посада-де-Лянес щоранку зустрічає Пако, свого особливого і найвідданішого клієнта. Пако – ворона, яка вже 26 років ходить до закладу на сніданок, не пропускаючи жодного дня. 

Ворона 26 років ходить на сніданок до кафе та навчилася казати "привіт" (ВІДЕО)

Про це пише 20Minutos, передає ТСН, інформує АГРІМПАСА

Там власники кафе чекають на нього з чималою порцією їжі, щоб дати йому достатньо енергії, щоб пережити решту дня. У них навіть є спеціальна тарілка з його ім’ям, де пташці подають їжу. Офіціанти запевняють, що “Пако – член сім’ї”.

Власник готелю Лукас Фернандес розповів, що птах випав з гнізда і його підібрали разом з двома братами, але вижив лише він і відтоді не хоче йти.

Чотирнадцять років тому йому ледь не довелося розпрощатися зі своїм улюбленим сніданком, оскільки скарга загрожувала його проживанню в готелі, але врешті-решт влада дозволила йому залишитися там.

Тепер Пако став зіркою соціальних мереж після того, як власники готелю поділилися відео, де Пако він вітається в кафе. Так, тварина вміє розмовляти і дуже ввічлива, вона не соромиться вітатися з усіма, хто заходить поїсти. Птах каже “Hola”, що в перекладі з іспанської означає “привіт”.

Ті, хто його знає, називають Пако “феноменом”, а ті, хто не знає, дуже хочуть його побачити і не соромляться йти до закладу. “У класі всі мої однокласники розповідали мені про нього”, – поділився один з відвідувачів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+