“Воював” у пригороді Москви? Дмитро Табачник отримав медаль за участь у “СВО” | Онлайн журнал AGRIMPASA

“Воював” у пригороді Москви? Дмитро Табачник отримав медаль за участь у “СВО”

Колишній міністр освіти України, держзрадник та втікач Дмитро Табачник, який 21 березня 2024 року був заочно засуджений в Україні до 15 років тюремного ув’язнення, отримав медаль за участь у “СВО”.

"Воював" у пригороді Москви? Дмитро Табачник отримав медаль за участь у "СВО"

Як повідомляє Telegram-канал “Досье Шпиона”, нагороду Табачнику вручив особисто головнокомандувач Сухопутних військ РФ генерал армії Олег Салюков, інформує АГРІМПАСА

Проте, як зазначається, “участь у СВО” той брав зі свого будинку в передмісті Москви, або ж з Ізраїлю, де він має громадянство.

“За які заслуги отримав медаль – незрозуміло. Як Ви, напевно, зрозуміли, ні в бойових діях, ні в принципі у СВО Табачник участі не брав. На території проведення СВО був лише один раз – коли приїжджав у гості до губернатора Запорізької області Балицького, щоб оформитись радником та отримати відповідну “ксиву”. З того часу “бере участь у СВО” або зі свого будинку в передмісті Москви, або з Ізраїлю. Такий герой нашого часу”, – йдеться у повідомленні.

Дмитро Табачник ще у лютому 2014 року разом із Віктором Януковичем утік з України до Росії. Він також був у складі групи, яка мала стати тимчасовим урядом у Києві, коли у лютому 2022 року окупанти планували захопити столицю.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+