Вже і ядерна зброя на двох − Токаєв заявив, що Путін і Лукашенко створили проблему | Онлайн журнал AGRIMPASA

Вже і ядерна зброя на двох − Токаєв заявив, що Путін і Лукашенко створили проблему

Росія і Білорусь, які створюють так звану Союзну державу з єдиним політичним, військовим, економічним простором і однією ядерною зброєю на двох, становлять певну проблему для інших держав Євразійського економічного союзу, заявив президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв.

Вже і ядерна зброя на двох − Токаєв заявив, що Путін і Лукашенко створили проблему

Джерело: російське пропагандистське видання “РИА Новости” з посиланням на заяву Токаєва на пленарному засіданні другого Євразійського економічного форуму 24 травня, Telegram-канал “Вы слушали маяк”

Пряма мова Токаєва: “У нас є в ЄАЕС союзна держава. Тобто у світовій політичній історії створено унікальний прецедент або феномен… створення держави за формулою “дві країни − одна держава” з єдиним політичним, юридичним, військовим, економічним, валютним, культурним, гуманітарним простором, з єдиним союзним урядом, з єдиним союзним парламентом… І навіть ядерна зброя одна на двох зараз.

І є й інший рівень інтеграції, представлений Казахстаном, Киргизстаном, Вірменією. І з цією реальністю нам потрібно рахуватися. Як ми будемо працювати в цих умовах − це питання концептуальне. Думаю, нам потрібно і на цьому економічному форумі обговорити цю проблему”.

Деталі: Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко і президент Росії Володимир Путін на словах про ядерну зброю почали посміхатися і переглядатися.

Потім Путін щось сказав Лукашенку, той посміхнувся і обидва політики потиснули один одному руки.

Передісторія:

  • 31 березня самопроголошений президент Білорусі Александр Лукашенко у своєму зверненні до народу заговорив про можливість розміщення російської стратегічної ядерної зброї на білоруській території.
  • На початку квітня глава Міноборони Росії Сергій Шойгу заявив, що Білорусь вже має у своєму розпорядженні штурмові літаки та комплекси “Іскандер-М”, які здатні завдати тактичні ядерні удари.
  • В середині квітня міністр оборони РБ Віктор Хренін заявив, що Білорусь уже займається підготовкою майданчиків для розміщення стратегічної ядерної зброї Росії.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+