Єфросініна висловилася про мовний скандал, в який потрапила разом із Поляковою | Онлайн журнал AGRIMPASA

Єфросініна висловилася про мовний скандал, в який потрапила разом із Поляковою

Телезірка вважає, що цим скандалом намагалися використати її як публічну особу для розколу українського суспільства.

Єфросініна висловилася про мовний скандал, в який потрапила разом із Поляковою

Українська телеведуча Маша Єфросініна прокоментувала мовний скандал, у який потрапила разом зі співачкою Олею Поляковою. Про це вона розповіла в інтерв’ю Радіо НВ.

Так, ще на початку липня Єфросініна та Полякова у новому випуску проекту Дорослі дівчатка повідомили, що не можуть вести своє шоу українською мовою, тому що російською порозумітися легше. На ці висловлювання посипався шквал критики.

На думку телеведучої, комусь потрібно було, щоб суспільство розділилося на два табори.

“Я поділяю страшний період цього цькування на два моменти. Комусь потрібно було, щоб люди так зреагували. Реакцію людей я поважаю. Тому що я згодна з вами, і це тема болюча. Комусь це було потрібно. Чи не є я на сьогоднішній день ідеальною моделлю для того, щоб російська пропаганда за мій рахунок показала, що вона виграє”, – заявила вона.

Водночас Єфросініна додала, що ще до початку повномасштабної війни у ​​публічному просторі розмовляє та веде блог державною мовою.

“Ти не будеш виходити і доводити всім, що твій Instagram вже давно українською, що з першого дня війни і до того, що всі інтерв’ю та проекти, Євробачення, статті, блоги – все я вела українською, що було у публічному полі. Що я дала російською мовою інтерв’ю лише каналам, які говорили російською, на весь світ на російськомовну аудиторію. Чомусь ніхто мене на вила не піднімав за мої звернення у березні та у квітні”, – сказала телезірка.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...