З тризубом на футболці. Зірка “Володаря перснів” Вігго Мортенсен назвав Путіна варваром і заявив про підтримку України | Онлайн журнал AGRIMPASA

З тризубом на футболці. Зірка “Володаря перснів” Вігго Мортенсен назвав Путіна варваром і заявив про підтримку України

Актор Вігго Мортенсен, зірка “Володаря перснів”, зʼявився на червоній доріжці кінофестивалю у Глазго у чорній футболці з українським тризубом. Знаменитість також заявив про свою підтримку України й розкритикував російську агресію.

З тризубом на футболці. Зірка "Володаря перснів" Вігго Мортенсен назвав Путіна варваром і заявив про підтримку України

Про це повідомляє Daily Mail, передає OBOZ.UA, інформує АГРІМПАСА.

“Ми підтримуємо українців у боротьбі проти російської агресії, проти людей, які їй потурають. Як у Росії, так і за її межами”, – сказав Мортенсен.

Зірку не цікавить те, що повинні робити лідери Заходу, щоб підтримати Україну. Раніше американець регулярно критикував колишнього президента Дональда Трампа, коли той був на посаді. Наразі республіканці намагаються заблокувати військову допомогу Україні.

“Два роки смерті, руйнування та неймовірних страждань українського народу. Щоб будь-хто в моїй рідній країні, Сполучених Штатах Америки, або в будь-якій іншій країні світу ігнорував варварство, захоплення землі Путіним і його уряд, що як на мене – незрозуміло і не можна пробачити. Я підтримую народ України та його прагнення до територіальної цілісності. Хай живе вільна Україна”, – наголосив Вігго Мортенсен у відео для United24.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+