Z-військор розповів, як Україна та Захід обіграли Путіна | Онлайн журнал AGRIMPASA

Z-військор розповів, як Україна та Захід обіграли Путіна

У російських Z-каналах зростає розчарування через ситуацію на Харківському напрямку. Росія не лише не досягла якихось успіхів у ході наступу, а ще й отримала удари HIMARS по своїй території.

Z-військор розповів, як Україна та Захід обіграли Путіна

Пропагандист Олексій Живов заявив, що операцію треба припиняти, а росіянам у Білгородській та Курській областях терпіти, інформує АГРІМПАСА з посиланням на Диалог.UA.

Живов визнав, що задум Путіна про «санітарну зону» під Харковом повністю провалився.

«Що ми маємо? Країни НАТО і Столтенберг (генсек Північноатлантичного альянсу – ред.) роблять підлі дуже заяви, що дозволяють Україні завдавати ударів углиб територій Росії по наших військових об’єктах і військах… на досить велику глибину. Вони, певне, не відчувають від нас взагалі жодної загрози… Для чого Харківська операція була запланована? Щоб відсунути лінію фронту та не дозволяти завдавати ударів по Білгородській області… Зараз через те, що західні країни надали зброю далекобійну, санітарна зона за великим рахунком марна… Ця ракетна гра, на жаль, поки що повністю під контролем західних країн. Ми говоримо, що зробимо санітарну зону на 20 км, а вони відразу надають противнику ракети, якими можна стріляти на 100 км. І сенс санітарної зони пропадає! Сенс Харківської операції зник! Або треба робити санітарну зону на глибину до 300 км… Або припиняти Харківську операцію… Ці стрибки ескалації противник нам щоразу готує: на кожен наш хід уже готовий контрхід, який ставить нас у менш вигідну ситуацію. У шахах така ситуація називається цугцванг. Очевидно, що та стратегія, яку ми обрали, вона… слово «неробоча» не хотілося б вживати, але не допомагає нам досягти результату», – скаржився Z-пропагандист.

Він із гіркотою констатував, що Росія має кілька варіантів подальших кроків. Ядерний удар Живов виключив, зазначивши, що від нього Росії «стане лише гірше».

“Що нам робити? У нас не так багато варіантів. Найпростіший і єдиний робітник – це терпіти, терпіти обстріли», – констатував Z-блогер.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+