Зачистка: аналітик запропонував жорсткий варіант розв’язання проблеми Придністров’я | Онлайн журнал AGRIMPASA

Зачистка: аналітик запропонував жорсткий варіант розв’язання проблеми Придністров’я

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко озвучив доволі жорсткий варіант, як Молдова могла б остаточно розправитися з проблемою “ПМР” (невизнаної світом Республіки Придністров’я, яку підтримує РФ).

Зачистка: аналітик запропонував жорсткий варіант розв'язання проблеми Придністров’я

Аналітик погодився в думці з главою МЗС Молдови Міхаєм Попшею, який сказав, що відновлення формату “5+2” щодо Придністров’я неможливе, інформує АГРІМПАСА

Йдеться про варіант переговорів за участю Молдови, Придністров’я, ОБСЄ, Російської Федерації, України, Європейського Союзу та Сполучених Штатів. Як акцентував Коваленко: “Найкращий варіант вирішення проблематики “ПМР”, це не безглуздий архаїзм “5+2”, а формат “1+1″, тобто Молдова + Україна. Офіційний запит із Кишинева до Києва і загони зачистки з України”.

За словами оглядача, таким чином країни ліквідували б загальну зону ризику. Плюс до всього, можна було б налагодити логістику в Одеську область через території зачищеної зони “ПМР”.

Коваленко назвав існування Республіки “раковою пухлиною” – метастазою “русского мира”, з якою слід розбиратися швидко. “Із “ПМР” цей процес і так затягнувся. Пора процеси прискорювати. Жорсткою хіміотерапією”, – вважає він.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+