Затриманий після теракту у “Крокусі” чеченець майже одразу помер у відділенні поліції: що трапилось | Онлайн журнал AGRIMPASA

Затриманий після теракту у “Крокусі” чеченець майже одразу помер у відділенні поліції: що трапилось

У Росії в поліції помер чеченець Асхаб Успанов, якого затримали після теракту в підмосковному “Крокус Сіті Холі”. Його смерть наступила 22 березня через кілька годин після арешту і, як стверджують рідна та знайомі, внаслідок катувань з боку російських силовиків.

Затриманий після теракту у "Крокусі" чеченець майже одразу помер у відділенні поліції: що трапилось

Про це повідомило видання “Настоящее Время”, посилаючись на інформацію матері загиблого Таїси Успанової. За словами жінки, перед затриманням її син їхав на роботу до дружини, передає OBOZ.UA, інформує АГРІМПАСА.

Затриманий після теракту у "Крокусі" чеченець майже одразу помер у відділенні поліції: що трапилось

Після затримання він зателефонував дружині та повідомив, де знаходиться. Вона хотіла приїхати у відділок, але Успанов попросив її цього не робити, пояснивши, що поліція на нього “нічого не має”.

Проте пізніше чоловік передзвонив і таки попросив дружину приїхати за ним, уточнивши, що нагрубіянив силовикам. Коли жінка приїхала у відділок, поліцейські їй сказали, що її чоловіка більше немає.

Жінка подумала, що вони щось плутають, і пояснила, що нещодавно розмовляла із чоловіком телефоном. У відповідь на це силовики їй цинічно відповіли: “Розмовляла, а тепер не будеш”.

Видання також зазначило, що першим про смерть Успанова із посиланням на свої джерела повідомив чеченський опозиційний Telegram-канал 1ADAT. Там стверджують, що чоловіка російські силовики закатували до смерті. Канал опублікував кадри з тілом Успанова. Чоловік, який зняв це відео, каже, що російські силовики інсценували самогубство чеченця, намагаючись “приховати свій злочин”.

“Вбитий московськими силовиками 22 березня Успанов Асхаб Русланович. Вбили без доказів про його причетність до теракту в “Крокусі”. На відео можете побачити ті сліди від тортур, про які ми писали, і можете чути про результати розтину. Найголовніше, що самих терористів наразі судять, а Успанова просто забили до смерті”, – йдеться в повідомленні каналу.

Мати Успанова заявила, що її син не міг накласти на себе руки, оскільки був мусульманином.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+