Збірна України розбила Вірменію у Лізі націй (відео) | Онлайн журнал AGRIMPASA

Збірна України розбила Вірменію у Лізі націй (відео)

“Жовто-сині” зіграли перший домашній поєдинок у 2022 році

У суботу, 11 червня, збірна України, яка нещодавно вилетіла з відбору на ЧС-2022, провела свій другий матч у новому сезоні Ліги націй УЄФА.

“Домашній” поєдинок із Вірменією, який пройшов у польському Лодзі на стадіоні ЛКС, завершився з рахунком 3:0 на користь українців.

У першому таймі любителі футболу голів не побачили. Українці мали солідну перевагу, проте гострих моментів створили небагато. Гості, у свою чергу, запам’яталися грубою грою, а також “автобусом” біля воріт.

У другому таймі “Жовто-сині” зуміли розкрити оборону гостей. Руслан Маліновський із третьої спроби дальнім ударом вразив ворота Юрченка. Під завісу зустрічі Олександр Караваєв подвоїв перевагу “господарів”, а Віталій Миколенко довів рахунок до розгромного — 3:0.

Статистика матчу Україна - Вірменія
Статистика матчу Україна – Вірменія

Україна — Вірменія 3:0

Голи: Маліновський, 61, Караваєв, 76, Миколенко, 85.

Україна: Пятов — Караваєв, Забарний, Матвієнко, Зінченко (Зубков, 78) — Маліновський, Сидорчук (Ігнатенко, 84), Шапаренко (Піхальонок, 71) — Циганков, Яремчук (Довбик, 70), Мудрик (Миколенко, 78).

Вірменія: Юрченко — Монрой, Восканян, Мкоян, Ст. Мкртчян — Оганесян, Удо, Дяшян (Малакян, 81), Барсегян (Арутюнян, 66) — Байрамян (Адамян, 55) — Бабаян (Бічахчян, 55).

Попередження: Забарний, Зінченко, Матвієнко — Бабаян, Байрамян, Адамян, Восканян.

Повний відеоогляд зустрічі буде доступний пізніше.

Зазначимо, воротар “Шахтаря” Андрій Пятов провів свій останній поєдинок у футболці збірної України. На рахунку 37-річного голкіпера 103 гри за збірну. Андрій розпочинав кар’єру у головній команді країни на ЧС-2006, де він був резервним кіпером.