Зеленський: На звільнених землях видають пенсії | Онлайн журнал AGRIMPASA

Зеленський: На звільнених землях видають пенсії

Усі українські пенсіонери отримають виплати за ті місяці, коли були окуповані, заявив глава держави.

Зеленський: На звільнених землях видають пенсії

На деокуповану територію України повертається нормальне життя, зокрема в деяких населених пунктах вже почали видавати пенсії. Про це розповів президент Володимир Зеленський у ході відеозвернення за підсумками 202-го дня війни у ​​вівторок, 13 вересня.

“Дуже важливо, що разом із нашими військами, з нашим прапором на деокуповану територію заходить і звичайне нормальне життя. Як приклад – у Балаклії, у Граковому вже почалася видача пенсій одразу за п’ять місяців, за той час, коли ми просто не могли здійснити виплати через окупацію. І всі українські пенсіонери на звільненій території отримають виплати”, – заявив глава держави.
За його словами, стабілізаційні заходи завершені в районах загальною площею понад чотири тисячі квадратних кілометрів, ще приблизно на такій самій звільненій території стабілізація триває.
“Прикордонникам доручено забезпечити охорону державного кордону на ділянках на звільненій території”, – підкреслив Зеленський.
Зрештою, президент вкотре висловив подяку всім українським воїнам, які забезпечили такий масштабний та швидкий розгром окупантів у Харківської області.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...