Зеленський обмежив виїзд за кордон чиновникам | Онлайн журнал AGRIMPASA

Зеленський обмежив виїзд за кордон чиновникам

Чиновники тепер не мають права їхати до інших країн на відпочинок чи у недержавних справах.

Зеленський обмежив виїзд за кордон чиновникам

Чиновникам офіційно заборонено виїжджати на відпочинок чи з іншими недержавними цілями за кордон. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні у понеділок, 23 січня.

За його словами, він ухвалив рішення Ради нацбезпеки та оборони щодо виїзду чиновників за кордон. Воно стосується всіх посадових осіб центральної влади, різних інших рівнів місцевої влади, а також правоохоронців, народних обранців, прокурорів та всіх, хто має працювати на державу і в державі.
“Хочуть відпочивати зараз – відпочиватимуть поза державною службою. За кордон їздити на відпочинок або з якоюсь іншою недержавною метою посадовцям більше не вдасться”, – наголосив президент.
Він зазначив, що за п’ять днів Кабмін має розробити такий порядок перетину кордону для посадових осіб, щоб єдиною підставою могло бути лише службове відрядження.
Зазначимо, раніше з’явилася інформація, що заступник генпрокурора Олексій Симоненко їздив у відпустку до Іспанії автомобілем львівського підприємця та депутата Григорія Козловського, а супроводжував Симоненка – охоронець Козловського.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...