Зеленського дуже розчарувала відмова Китаю приїхати на Саміт миру, – ЗМІ | Онлайн журнал AGRIMPASA

Зеленського дуже розчарувала відмова Китаю приїхати на Саміт миру, – ЗМІ

Відмова Китаю брати участь у Глобальному саміті миру, який уже найближчими вихідними відбудеться у Швейцарії, стала “гірким розчаруванням” для президента України. І несподіваний візит Володимира Зеленського на сінгапурський безпековий саміт 9 червня пов’язаний саме із цим рішенням Піднебесної.

Зеленського дуже розчарувала відмова Китаю приїхати на Саміт миру, – ЗМІ

Як пише німецьке видання Der Spiegel, Зеленський в Сінгапурі жорстко розкритикував Китай, інформує АГРІМПАСА з посиланням на OBOZ.UA.

Росія кулуарно і посилено працювала над зривом швейцарського саміту. Результатом зусиль Кремля, вочевидь, і стала офіційна заява Китаю про відмову від участі в цьому заході у будь-якій формі.

Видання звертає увагу на те, що візит Зеленського до Сінгапуру був несподіваним та здивував багатьох. Адже безпекова ситуація в Азії мало зачіпає Київ, тоді як ситуація на фронті в самій Україні не найкраща. Тому автори статті припускають, що поїздка Зеленського на сінгапурський безпековий саміт став його відповіддю на позицію КНР щодо Саміту миру.

В Сінгапурі президент України висунув на адресу Піднебесної досить серйозні звинувачення За словами Зеленського, Китай став “знаряддям у руках Путіна” і намагається відмовити окремі держави відправляти свої делегації на швейцарський саміт.

Видання назвало цей виступ Зеленського “надзвичайно гострою виставою”.

“Відмова КНР є гірким розчаруванням для Зеленського, а також для уряду Німеччини, який вмовляв Китай до участі. Участь Китаю, навіть якщо тільки у формі спеціального посланника, додала б саміту значно більшої ваги”, – зазначає видання.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+