Зі світлом 50% споживачів – Укренерго | Онлайн журнал AGRIMPASA

Зі світлом 50% споживачів – Укренерго

Якщо українці хочуть зберегти об’єднану енергосистему, то контрольовані відключення світла потрібні, пояснили в компанії.

Зі світлом 50% споживачів - Укренерго

На 19:00 четверга в Україні електроенергією забезпечено понад 50% споживачів. Про це повідомляє Укренерго 24 листопада.

За даними компанії, у країні вже працює значна частина теплоелектростанцій та гідроелектростанцій. Поступово набирають потужність усі атомні станції, за винятком захопленої росіянами Запорізької АЕС.
“Але АЕС після вимушеної зупинки повертаються до робочого режиму повільно – це технологічна необхідність”, – пояснили в Укренерго.
У компанії додали, що насамперед енергоживлення подається на об’єкти критичної інфраструктури: газорозподільні мережі, водоканали, очисні споруди, лікарні. Потім йде поступове заживлення побутових споживачів.
При цьому в “Укренерго” не беруться назвати точні терміни повного відновлення енергосистеми.
“Ми підготували енергетичну мережу до включення в роботу електростанцій, але дефіцит потужності в системі все ще 50%. Якщо ми хочемо зберегти об’єднану енергосистему, незважаючи на російські терористичні атаки, контрольовані відключення необхідні”, – резюмували в компанії.
Нагадаємо, 23 листопада російські агресори запустили майже 70 ракет X-101 та X-55 територією України. Було збито 51 ракету та п’ять дронів-камікадзе.
Ударів зазнали житлові будинки та об’єкти енергетичної інфраструктури в Києві та багатьох областях. Це спричинило відключення електроенергії по всій Україні, а також у Молдові. Загинули щонайменше 10 людей, майже 50 отримали поранення – більшість у Києві та передмісті столиці.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+