Зірка Кварталу спародіював Тищенка | Онлайн журнал AGRIMPASA

Зірка Кварталу спародіював Тищенка

Артист розповів, що депутата у Таїланд “послали з великою місією, а тепер продовжують посилати, але чомусь вже без місії”.

Зірка Кварталу спародіював Тищенка

Відомий український актор-комік зі студії Квартал 95 Юрій Великий зробив пародію на нардепа Миколу Тищенка, якого виключили із фракції Слуга народу і який оскандалився своєю поїздкою у Таїланд. Ролик опубліковано на YouTube.

Великий в образі Тищенка постав на тлі розкішного готелю, пальм і басейну і спробував жартома довести, що люди неправильно зрозуміли мету його поїздки.
“Здрастуйте, ми з Таїланду. Ой! Добрий вечір, ми з України. Просто коли у вас там вечір, у нас – день. Я, народний депутат України Микола Тищенко на позивний Котлета, або Meatball, – кому як мовиться, – хочу прояснити ситуацію. Тут дехто наганяє зраду, нібито я втік з країни. Це нісенітниця. Я зараз перебуваю у країні Таїланд і нікуди тікати не збирався”, – сказав “Тищенко”.
Також Великий пожартував, що українцям легко засуджувати Тищенка за “титанічну працю” та зустрічі на шезлонгах з українською спільнотою, коли вони живуть без світла і ховаються від ракетних обстрілів.
“До мене люди звертаються з дуже важливими питаннями, серед яких такі серйозні, як: “Навіщо ти сюди приїхав? Ну гаразд, приїхав, навіщо ти нас сюди запросив? І якого дідька ми маємо платити за твої коктейлі, якщо тут аll inclusive?” І ці питання хтось має вирішувати”, – сказав “Тищенко”.
А ще додав, що українцям потрібно поважати роботу лідера партії Батьківщина Юлії Тимошенко, яка у розпал повномасштабної війни з Росією полетіла на відпочинок у Дубай (ОАЕ).
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+