Злякався обстрілів: футболіст “Чорноморця” втік з України через два тижні після підписання контракту | Онлайн журнал AGRIMPASA

Злякався обстрілів: футболіст “Чорноморця” втік з України через два тижні після підписання контракту

Головний тренер “Чорноморця” Роман Григорчук розповів, що опорний півзахисник Джек Іпалібо залишив команду.

Злякався обстрілів: футболіст "Чорноморця" втік з України через два тижні після підписання контракту

25-річний нігерієць 23 лютого перейшов до одеського клубу з грецької “Кіфісії” як вільний агент, інформує АГРІМПАСА з посиланням на OBOZ.UA.

“Іпалібо не було сьогодні в заявці й на жаль ми вже його і не побачимо швидше за все, тому що він просто… Ну не знаю яке слово підібрати… Він просто зібрався і поїхав. Через обстріл? Думаю, що це причина. Причому ми з ним розмовляли десь день тому. А наступного дня мені просто сказали, що його вже немає. Він уже сів у поїзд і поїхав кудись…” – зазначив Роман Йосипович.

Наставник “Чорноморця” зізнався, що засмучений подіями.

“Бачите, ми дуже на нього розраховували… Чи здав він екіпірування? Стосовно цього не знаю, не питав. Дуже шкода, що він поїхав”, – підсумував Григорчук.

Зазначимо, що до приїзду в Україну Іпалібо провів за “Кіфісію” 17 матчів у грецькій Суперлізі. Результативними діями не відзначився.

Також нігерійський футболіст з 2016 по 2020 грав за команди В і С іспанського “Вільярреала”, після чого виступав за норвезький “Стрьомгодсет”.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+