ЗМІ дізналися, що Путін пообіцяв Пригожину | Онлайн журнал AGRIMPASA

ЗМІ дізналися, що Путін пообіцяв Пригожину

Українські військові на Бахмутівському напрямку звернулися до російських окупантів. ЗСУ закликали загарбників повернутися до себе додому.

ЗМІ дізналися, що Путін пообіцяв Пригожину

Про це повідомляє АГРІМПАСА з посиланням на повідомлення командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського в Telegram.

“Сьогодні наші воїни на Бахмутському напрямку порадили росіянам повертатися додому, щоб не повторити “подвиги” ворогів з “вагнера”, які лежать у землі”, – написав він. 

Крім того, міністр оборони України Олексій Рєзніков також закликав росіян повертатися додому та займатися своєю країною.

“Тебе обдурили та зрадили. Твоя війна не тут, не в Україні. Війна вже у тебе вдома. Йди додому, захищай свій дім, обійми своїх близьких. Ми не будемо стріляти тобі в спину”, – сказав міністр.

Бої за Бахмут

З початку червня українські військові почали просування в районі Бахмута. Зокрема, їм вдається звільняти від росіян райони на північ і на південь від міста.

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр говорила, що таким чином українські захисники планують взяти в оточення угруповання ворога, яке залишається у Бахмуті.

Крім цього, українські військові кілька разів заявляли, що наші захисники змогли взяти під контроль стратегічні висоти в районі міста.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+