ЗСУ вдарили по окупантах на Луганщині і змусили їх панікувати: ефектне відео | Онлайн журнал AGRIMPASA

ЗСУ вдарили по окупантах на Луганщині і змусили їх панікувати: ефектне відео

У спробах врятуватися частина ворогом поховалась у звичайні погреби

ЗСУ вдарили по окупантах на Луганщині і змусили їх панікувати: ефектне відео

Днями на Луганщині вибухнув один із ворожих складів боєприпасів. За інформацією радника голови МВС Антона Геращенка, українські військовослужбовці прицільним вогнем знищили пункт складування зброї та техніки супротивника, паралельно влаштувавши кілька нервових годин спостереження.

Відеозапис метання росіян вулицями тимчасово окупованого Хрустального (колишній Красний Луч) чиновник опублікував у своєму Telegram-каналі. Геращенко наголосив, що цього разу всі ворожі солдати, на жаль, зуміли вижити.

На відео загарбники стверджують, ніби українці використали для атаки «Точку-У». Чи це так, невідомо, проте варто наголосити, що мирну інфраструктуру міста ЗСУ не зачепили — їх цікавило виключно знищення складу російських боєприпасів.

Так це виглядало зверху

Судячи з усього, росіяни не очікували подібної атаки, тому були захоплені максимально зненацька. Це підтверджує і засилля нецензурної лексики на відеозаписі (18+!).

«Цього разу «гастролери» з росії дивом вижили, — резюмував Геращенко. — Але наступна зустріч з нашими бійцями точно стане останньою для окупантів!»

Нагадаємо, що склад підірвали на території міста Хрустальний. До 2016 року він був більш відомим під назвою Красний Луч.

Хрустальний Луганська область
Хрустальний на карті
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...