Бундестаг проголосував за рекомендацію передати Україні Taurus, – нардеп | Онлайн журнал AGRIMPASA

Бундестаг проголосував за рекомендацію передати Україні Taurus, – нардеп

Бундестаг підтримав проект резолюції із рекомендацією для уряду Німеччини розпочати постачання далекобійних ракет Taurus Україні.

Бундестаг проголосував за рекомендацію передати Україні Taurus, - нардеп

Про це повідомляє АГРІМПАСА з посиланням на Facebook-сторінку народного депутата України Єгора Чернєва, який був присутнім на голосуванні.

“Щойно Бундестаг проголосував за рекомендацію надати Україні системи дальньої дії для завдання “точкових ударів глибоко в тилу російського агресора”. Тобто Taurus”, – написав Чернєв.

Він розповів, що проект резолюції винесли на розгляд Бундестагу депутати від правлячої коаліції. Схожий заклик опозиційних депутатів відхилили раніше сьогодні.

“Рішення за Шольцем. Градус питання поступово підвищуємо, щоб досягти результату”, – додав нардеп.

Як уточнив Чернєв, у тексті проекту резолюції є формулювання “зброя далекого радіусу дії”, але конкретно про Taurus не йдеться. При цьому, за його словами, Німеччина не має інших ракет, завдяки яким можна завдавати ударів по “цілях у тилу російського агресора”, як написано у документі.

Що передувало

Нагадаємо, Україна просить Німеччину розпочати постачання далекобійних ракет Taurus, які здатні знищувати цілі на відстані до 500 кілометрів, ще з минулого року.

Але німецький уряд відмовляється від передачі такого озброєння. За інформацією ЗМІ, проти виступає сам канцлер Олаф Шольц. Він переживає, що ЗСУ можуть використовувати німецькі ракети для ударів по території Росії, що “зробить Німеччину стороною конфлікту”.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+