Путіну показали нові надзвукові бомбардувальники Ту-160М: що відомо | Онлайн журнал AGRIMPASA

Путіну показали нові надзвукові бомбардувальники Ту-160М: що відомо

У Росії заявили про виробництво трьох нових надзвукових стратегічних надзвукових бомбардувальників Ту-160М, один з яких ще не літав, пише Defense Express, передає УНІАН, інформує АГРІМПАСА

Путіну показали нові надзвукові бомбардувальники Ту-160М: що відомо

Нагадується, що днями президент РФ Володимир Путін відвідав Казанський авіазавод (КАПО), де, зокрема, проводять модернізацію або виробляють нові Ту-160М із заготовок радянського часу за програмою “відтворення”. Там йому показали чотири Ту-160М в одному ангарі. Повідомлялося, що з цих чотирьох два борти – стройові модернізовані бомбардувальники Ту-160, решта – нові.

“Однак тепер російський “Центр аналізу стратегій і технологій” у своєму неофіційному блозі виклав дещо специфічну версію, з якої випливає, що за 2022-2023 роки російський ВПК виготовив насправді не два, а три стратегічні бомбардувальники типу Ту-160М”, – йдеться в публікації.

Аналітики додали, що дану інформацію слід щонайменше взяти до уваги: “Тому що йдеться все ж про можливості російського ВПК поповнювати флот стратегічної авіації ПКС РФ”.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+