Росіянам бракує обладнання та підготовки для бойових дій вночі, – британська розвідка | Онлайн журнал AGRIMPASA

Росіянам бракує обладнання та підготовки для бойових дій вночі, – британська розвідка

Російським військовим бракує приладів нічного бачення та спеціальних камер для безпілотників для ведення бойових дій вночі, а також відповідної військової підготовки у темний час доби.

Росіянам бракує обладнання та підготовки для бойових дій вночі, - британська розвідка

Про це повідомляє АГРІМПАСА з посиланням на Twitter Міноборони Британії.

Російські війська стикаються з труднощами під час ведення бойових дій вночі. Численні повідомлення від загарбників підкреслювали цю тенденцію з початку війни, особливо наприкінці листопада 2023 року.

Так, один користувач соціальних мереж назвався російським солдатом, який перебуває на окупованій частині Херсонської області. Він відзначив нестачу приладів нічного бачення і камер, здатних працювати в умовах низької освітленості для безпілотних літальних апаратів.

Як вказують аналітики, прилади нічного бачення часто фігурують у списках обладнання, яке російські підрозділи просять у своїх родин та прихильників.

Тим часом українські війська часто отримують прилади нічного бачення від міжнародних партнерів.

У Міноборони Британії зазначають, що ці проблеми росіян також пов’язані з тим, що військові навчання у РФ рідко роблять акцент на тренуваннях в нічний час.

Натомість, як правило, вони будуються в напрямку постановочних, денних заходів, щоб справити враження на старших офіцерів, які приїжджають з візитом. На противагу цьому, російський солдат стверджував, що українські сили пересуваються переважно вночі.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+