УЄФА продовжить усунення російських команд від міжнародних змагань та перенесе Суперкубок-2023 з Казані | Онлайн журнал AGRIMPASA

УЄФА продовжить усунення російських команд від міжнародних змагань та перенесе Суперкубок-2023 з Казані

Європейські функціонери не планують змінювати рішення, поки війна росії проти України триває

УЄФА продовжить усунення російських команд від міжнародних змагань та перенесе Суперкубок-2023 з Казані

УЄФА продовжить усунення російських команд від міжнародних змагань. Повідомляється, що функціонери не планують переглядати рішення, доки війна росії проти України триває.

Також росія позбудеться права проведення Суперкубку УЄФА-2023. Поєдинок за попередніми домовленостями мав відбутися у серпні у Казані.

Представники російського футбольного союзу (РФС) мали провести зустріч із футбольним керівництвом Європи перед засіданням виконкому УЄФА, сподіваючись порушити питання про зняття санкцій. Однак УЄФА у цих контактах цікавить лише ситуація всередині росії та підготовка до повернення росіян до змагань у разі, якщо війна закінчиться.

Нагадаємо, президент НОК України Вадим Гутцайт спільно з міністром спорту Польщі Камілем Бортничуком направив черговий лист-звернення на адресу президента УЄФА Александера Чеферіна. Гутцайт закликав, щоб російські та білоруські команди, як і раніше, не допускалися до міжнародних змагань.

Нагадаємо, Міжнародний олімпійський комітет (МОК) залишив у силі санкції проти росії та білорусі. Рішення ухвалили на 11-му Олімпійському саміті.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+