ЗМІ — Папа Римський щодня запалює свічку й молиться за припинення війни на Донбасі | Онлайн журнал AGRIMPASA

ЗМІ — Папа Римський щодня запалює свічку й молиться за припинення війни на Донбасі

Папа Римський Франциск щодня запалює свічку за мир в Україні і молиться за припинення військових дій на Донбасі. Про це він сказав на зустрічі з предстоятелями східних католицьких церков, у якій узяв участь предстоятель Української греко-католицької церкви блаженніший Святослав, повідомляє Інформаційний ресурс УГКЦ, інформує УНІАН.

1507617044-6705

«Перед іконою, котру ви мені колись подарували в Аргентині, я щоденно запалюю свічку за мир в Україні і молюся за припинення війни», — сказав понтифік. У свою чергу блаженніший Святослав подякував Папі за підтримку українського народу та поновив запрошення відвітати Україну. «Я хочу подякувати вам, Ваша святосте, за підтримку та допомогу Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СМИ — Что реально происходит в аэропорту Донецка ВИДЕО

Нас відвідали два ваші посланці: спочатку кардинал П’єтро Паролін, держсекретар Ватикану, а цього року – кардинал Леонардо Сандрі, префект Конгрегації Східних Церков. Тепер, святіший отче, діти очікують візиту свого батька», — сказав предстоятель УГКЦ.

Він також висловив переконання, що візит понтифіка як посланця миру «може зупинити війну». Зустріч предстоятелів східних католицьких церков із святішим отцем відбулась у межах пленарної асамблеї Конгрегації Східних Церков, що проходить у Ватикані з 9 по 12 жовтня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Взрывы в Калиновке: в небе над местом происшествия возобновили полеты

Подписывайтесь на наш Телеграм канал, там много контента который удаляют во всех социальных сетях t.me/iprostir ну и плюс свежие новости.
Загрузка...
загрузка...
загрузка...